Skip to content

Ceny wzrosną już za:

Dni
Godz
Min
Sek

Media

„Tygrysy Biznesu” to renomowany magazyn o charakterze profesjonalnym, dedykowany nowoczesnym przedsiębiorstwom i ich twórcom, podkreślającym ich pasje oraz osiągnięcia. Nasza publikacja zyskuje uznanie dzięki przeprowadzanym wywiadom z wybitnymi postaciami ze świata biznesu, sprawozdaniom z kluczowych wydarzeń oraz artykułom eksperckim z obszarów promocji, marketingu i finansów. Naszym głównym celem jest dostarczanie wartościowej i aktualnej wiedzy, przybliżanie nowych trendów i kierunków rozwoju, a także inspiracja do innowacyjności i kreatywności.

Za Security Magazine” stoi spółka Rzetelna Grupa — zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie: bezpieczeństwa, ochrony danych osobowych, prawa i mediów z głębokim zrozumieniem potrzeb rynku cyberbezpieczeństwa. „Security Magazine” to miesięcznik online, w którym eksperci bezpieczeństwa IT, nowych technologii i sztucznej inteligencji dzielą się wiedzą i doświadczeniem oraz prezentują swoje rozwiązania, inicjatywy, usługi, produkty w tym zakresie. Czytelnikami są osoby, które w swoich firmach, jednostkach publicznych potrzebują takiego wsparcia. Magazyn daje unikalne możliwości budowania autorytetu i uznania w branży. Stawiamy na jakość, unikalność i rzetelność przekazu. Więcej na temat „Security Magazine” na stronie: www.securitymagazine.pl

Portal AI o AI (aioai.pl) to stale aktualizowane centrum wiedzy o sztucznej inteligencji. Znajdziesz tu najnowsze informacje, analizy narzędzi oraz ciekawe artykuły, które przybliżą Ci fascynujący świat AI. To idealne miejsce dla każdego, kto chce być na bieżąco z rewolucją w AI, zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów.

ITbiznes – wyjaśniamy nowe technologie światowi biznesu. Naszą misją jest informowanie o najnowszych trendach i rozwiązaniach technologicznych, które – odpowiednio użyte – mogą znacznie usprawnić działanie firmy. Zależy nam na tym, by o rozwiązaniach IT pisać w taki sposób, by nawet osoby, które nie są ekspertami IT, mogły czerpać z naszych artykułów cenną dla siebie wiedzę. W odróżnieniu od innych mediów o technologiach w biznesie, nie koncentrujemy się wyłącznie na ekspertach IT; naszym głównym odbiorcą nie jest też tzw. reseller, czyli osoba sprzedająca rozwiązania IT, chociaż takich czytelników też zapraszamy do lektury naszych artykułów!

ITbiznes jest jednym z najstarszych polskich serwisów o technologiach w biznesie. Twórcą jest Paweł Pilarczyk, menedżer i dziennikarz technologiczny z 25-letnim doświadczeniem zawodowym.

 

Magazyn „FLEET. Auto w firmie” to profesjonalny i ogólnopolski miesięcznik biznesowo-motoryzacyjny B2B, obecny na polskim rynku od 2009r. i wydawany w nakładzie 12 000 egz. „FLEET” jest platformą informacji i wiedzy o zarządzaniu samochodem firmowym. Miesięcznik dociera do największej bazy osób w branży flotowej, zarówno przedstawicieli sektora MŚP, jak i dużych międzynarodowych korporacji, importerów oraz reprezentantów firm motoryzacyjnych i okołoflotowych, także za sprawą masowych eventów organizowanych przez wydawcę magazynu „FLEET” – firmę Fleet Meetings Sp. z o.o. (takich jak m.in.: targi motoryzacyjne i biznesowe Fleet Market , testy samochodów flotowych Fleet Cars&Vans, Auto Premium, testy samochodów z napędami alternatywnymi połączone z konferencją o elektromobilności – Fleet Electric Day oraz szkolenie dla managerów aut firmowych Fleet Management Training). Redakcja magazynu organizuje także coroczny plebiscyt flotowy on-line Fleet Derby.  „FLEET” to nie tylko magazyn, ale również nowoczesny serwis informacyjny dla branży motoryzacyjnej i flotowej www.fleet.com.pl, codziennie aktualizowany o bieżące informacje z rynku flotowego. 

Sukces „Logistics Manager” opiera się na zaangażowaniu i umiejętnościach naszego zespołu, co umożliwia nam tworzenie cennej platformy wiedzy logistycznej oraz organizowanie licznych wydarzeń dla naszych czytelników. Nasza doskonała współpraca pozwala nam osiągać wysokie rezultaty i stale dostarczać najlepsze treści z dziedziny logistyki. W czasopiśmie gromadzimy materiały o charakterze globalnym, koncentrując się na kluczowych dźwigniach, które kształtują przyszłość branży. Dzięki współpracy z renomowanymi autorytetami i instytucjami logistycznymi, dostarczamy unikalne treści, które wykraczają poza aktualność, opisując najnowsze trendy zarządcze, rozwiązania oparte na inteligentnych technologiach i prognozy dotyczące przyszłości logistyki. „Logistics Manager” to nie tylko czasopismo, to również społeczność profesjonalistów, którzy chcą kształtować przyszłość branży logistycznej w przewidywalny, ale i plastyczny sposób. Dzięki naszym działaniom, dostarczamy informacji, które pomagają menedżerom logistyki i łańcucha dostaw podejmować strategiczne decyzje, inwestować w nowoczesne technologie i osiągać sukces w dynamicznym świecie logistyki.

„SMART Business” to nie tylko czasopismo, ale również społeczność profesjonalistów, którzy mają odwagę, aby kształtować przyszłość swoich organizacji, pewnie podejmując strategiczne decyzje w coraz bardziej turbulentnej społeczności. Edukujemy i zwiększamy świadomość menedżerską poprzez nowoczesne formaty cyfrowe, takie jak multimedialne artykuły, podcasty, webinary, sesje networkingowe czy konferencje w formule online oraz offline. Zależy nam na tym, aby większość opracowywanych przez nas treści pozostawała bezpłatna dla odbiorców.

 

Portal Poradnik Przedsiębiorcy dedykowany jest wszystkim przedsiębiorcom, księgowym, kadrowym, prawnikom oraz biurom rachunkowym. Naszą misją jest dostarczanie specjalistycznej, lecz przystępnie przekazanej wiedzy. Informujemy o zmianach podatkowych, kadrowych, księgowych i prawnych. W tym celu tworzymy i publikujemy najwyższej jakości artykuły, pisane przez wykwalifikowanych ekspertów w swojej dziedzinie.

Portal Poradnik Przedsiębiorcy znajduje się w top 10 portali o tematyce biznesowo-prawnej w Polsce. Odwiedzany miesięcznie średnio przez 4,5 mln unikalnych czytelników. Nasze treści doceniane są nie tylko przez czytelników, ale także przez Google, dlatego nasze artykuły znajdują się w top 3 wyników wyszukiwań.

Portal www.nowoczesny-przemysl.pl jest skierowany do przedstawicieli szeroko rozumianego przemysłu. Naszymi odbiorcami są m.in. dyrektorzy i kierownicy produkcji, szefowie utrzymania ruchu, kierownicy logistyki i magazynów, a także inżynierowie procesu czy automatycy.

Na łamach portalu poruszamy tematy związane z codziennymi problemami i wyzwaniami firm produkcyjnych, z inwestycjami w branży przemysłowej czy pro środowiskowymi rozwiązaniami, które mogą wdrożyć u siebie przedsiębiorstwa. Każdego dnia publikujemy ciekawe aktualności z branży, najświeższe raporty i wszelkie informacje dotyczące różnych gałęzi przemysłu. Nowoczesne technologie, innowacje wdrażane w fabrykach czy produkcja zgodna z filozofią przemysłu 4.0 – to znajdziesz na naszym portalu!

Magazyn przedsiębiorcy@eu jest skierowany do ludzi biznesu, reprezentujących zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa. Ich właścicieli i managerów. A także przedstawicieli wolnych zawodów, prawników, lekarzy, architektów, jak i artystów, bo oni też dziś są przedsiębiorcami. 

Magazyn porusza tematykę gospodarczą, dostarcza wiedzę z zakresu rynków finansowych, zjawisk zachodzących w świecie biznesu, jest źródłem inspirującej wiedzy niezbędnej do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Wiedza zawarta w magazynie przekazywana przez ekspertów jest oparta nie na książkowej wiedzy, ale na ich praktycznych doświadczeniach. Nie pomijamy tematyki społecznej, sporo miejsca poświęcając problematyce społecznej odpowiedzialności biznesu.

Klub Integracji Europejskiej to elitarny Klub biznesu, zrzeszający ponad 200 firm, organizujący dla przedsiębiorców prestiżowe spotkania biznesowe.

Ceny wzrosną już za:

Dni
Godz
Min
Sek
Kamila Kierzek-Mechło

Masz pytania? Skontaktuj się!

Kamila
Partnerzy, Media, Sprzedaż
kamila.kierzek-mechlo@buzzcenter.pl
533 980 420