Skip to content

Ceny wzrosną już za:

Dni
Godz
Min
Sek

Prelegenci

Radosław Mechło

Radosław Mechło

Konsultant AI, cybernetyk, trener
BUZZcenter

Ceniony konsultant AI oraz ekspert marketingowy, który wyróżnia się unikalną zdolnością do integracji zaawansowanych technologii w całościową strategię biznesową. Handlowiec i marketer z zamiłowania, cybernetyk z wykształcenia który skutecznie łączy swoją wiedzę i kompetencje, by doradzać firmom w obszarze transformacji biznesu i wdrożenia sztucznej inteligencji. Ponad 17 lat w świecie sprzedaży i marketingu dały mu podwaliny do świadomego podejmowania decyzji
o inwestycjach biznesowych.

Zrealizował kilkadziesiąt wdrożeń rozwiązań sztucznej inteligencji w biznesie, a od 2023 roku przeszkolił ponad 3500 osób z obszaru AI. Przetestował ponad 1900 rozwiązań i skutecznie wdraża swoją wiedzę w transformacji cyfrowej przedsiębiorstw.

 

 

 

 

 

Tomasz Klekowski

Tomasz Klekowski

Doradca zarządów w zakresie cyfrowej transformacji przedsiębiorstw

Partner Think-Tank.pl oraz jeden z założycieli międzynarodowej społeczności Intelligent Leadership Hub.

Jest twórcą studiów Biznes.AI prowadzonych na Akademii Leona Koźmińskiego. Działa na rzecz gospodarki będąc Członkiem Rady Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości. Wspiera Konfederację Lewiatan, Sektorowe Rady ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo oraz  Informatyka, jest Ambasadorem i Członkiem Kolegium projektu PoLAND of IT Masters oraz Członkiem Rady Programowej Konkursu Fabryka Przyszłości. Uczestniczy w pracach GRAI (Grupy Roboczej ds. Sztucznej Inteligencji) jako lider jednej z podgrup. Jest doradcą Urzędu Regulacji Energetyki w zakresie transformacji cyfrowej.

Został wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Informatyczne, jako jedna z osób o największym wpływie na rozwój kompetencji cyfrowych w Polsce. Autor raportów i artykułów, wykładowca, prelegent i mentor. Wspiera startupy i fundusze VC.

Kasia Krzywicka

Katarzyna Krzywicka

LLM – adwokatka i przedsiębiorczyni 
Dimotely

Specjalizuje się w obszarze prawnych aspektów marketingu cyfrowego oraz jest założycielką platformy e-commerce Dimotely.

Posiada bogate doświadczenie w praktycznym stosowaniu przepisów prawnych w kontekście działalności przedsiębiorstw w świecie cyfrowym. Jest również twórczynią podcastu „Przepis na eCommerce” oraz prowadzi szkolenia i kursy online dotyczące prawnych aspektów sztucznej inteligencji dla firm.

Jest autorką publikacji na temat sztucznej inteligencji i nowych technologii publikowanych na portalach PARP oraz o ochronie danych osobowych w wydawnictwie BECK.

Zaangażowana jest w tworzenie produktów cyfrowych oraz prowadzenie szkoleń, które pomagają przedsiębiorcom zrozumieć i wykorzystać aspekty prawne związane ze sztuczną inteligencją.

Michał Wawrzyńczak

Michał Wawrzyńczak

Ekspert ds. cyberbezpieczeństwa
Niezależy doradca

Zawodowo lider globalnego zespołu cyberbezpieczeństwa w dużej międzynarodowej organizacji, gdzie zajmuje się zwiększaniem dojrzałości cyberbezpieczeństwa firm z Europy i Azji.
 
Posiada 10 lat doświadczenia w IT i cyberbezpieczeństwie zdobyte w międzynarodowych korporacjach z branży FMCG, Automotive oraz ubezpieczenia. Zdobywca prestiżowych certyfikatów potwierdzających ekspercką wiedzę z obszaru zarządzania w cyberbezpieczeństwie (CISM, SSAP).

Prywatnie szczęśliwy ojciec dwójki maluchów, siatkarz i pasjonat motoryzacji. W przyszłości kierowca driftingowy. 

Tomasz Bill

Tomasz Bill

Językoznawca, storyteller, ekspert i strateg komunikacji, Alfa Lingua

Językoznawca, storyteller, ekspert i strateg komunikacji, przedsiębiorca, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego. 

Zawodowo zajmuje się projektowaniem języków komunikacji marek, zespołów oraz ludzi z wykorzystaniem storytellingu. Jest absolwentem lingwistyki stosowanej, filozofii oraz wykładowcą akademickim na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie prowadzi cykl autorskich warsztatów poświęconych stroytellinngowi i komunikacji biznesowej. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach ze storytellingu, komunikacji wewnętrznej oraz strategii komunikacji dedykowanych klientom biznesowym, wśród których znalazły się takie marki jak Bosch, Publink, Polski Komitet Olimpijski, Sii Polska, Telemedi, Devapo czy Nomios. 

Krzysztof Ogorzałek

Krzysztof Ogorzałek

Współtwórca, Wiceprezes Zarządu 
JMK Computerate

Współtwórca, Wiceprezes Zarządu w firmie rodzinnej JMK Computerate Sp. z o.o., która od 2006 roku specjalizuje się w tworzeniu systemów informatycznych oraz usługach IT dla branży prawnej, finansowej oraz zarządców nieruchomości. Współtwórca takich marek jak: Mecenas.iT, Syndyk.iT. Pomysłodawca i współtwórca szkoleń z zakresu bezpieczeństwa IT m.in. dla branży prawnej pod Patronatem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Od 2014 roku do czerwca 2021 roku Członek Zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, największego i najstarszego w Polsce Stowarzyszenia zrzeszającego firmy rodzinne. Obecnie pełni funkcję Członka Krajowej Rady Programowej.

W swoim życiu pracował nie tylko w sektorze IT, ale także jako manager koncertowy odpowiadał za logistykę i finanse koncertów i tras koncertowych. 

Tomasz Bill

Rafał Stępniewski

Redaktor naczelny
Security Magazine

Redaktor naczelny „Security Magazine” – securitymagazine.pl oraz serwisów: politykabezpieczenstwa.pl i dziennikprawny.pl.

Prezes spółki Rzetelna Grupa.
Manager z doświadczeniem od 2004 w branżach IT&T i zarządzaniu. Autor wielu publikacji m.in. na temat ochrony danych i bezpieczeństwa IT. Prelegent wielu konferencji dotyczących m.in. bezpieczeństwa w firmach i nowych technologii.
Martyna Malczewska

Martyna Malczewska-Malak

Healthcare Adults Director
Nutricia (Danone)

Doświadczona menedżerka z ponad 13 latami pracy w sektorze opieki zdrowotnej, gdzie specjalizuje się w obszarach onkologii, neurologii, intensywnej opieki medycznej, chirurgii, urządzeń medycznych oraz chorób rzadkich. Od 2019 roku pełni funkcję Dyrektorki Rozwiązań żywienia medycznego dla pacjentów dorosłych odpowiada za strategie marketingowe i sprzedaży medycznej a od 2023 pełni również rolę członka zarządu spółki medycznej Nutrimed oferującej usługi żywienia dojelitowego w warunkach domowych.

W latach 2017-2019 zajmowała stanowisko Dyrektorki Sprzedaży w Polsce oraz Country Managera dla krajów Bałtyckich i Ukrainy w Nutricia Medical Polska, gdzie skupiała się na produktach dla dorosłych i dzieci. Wcześniej jako Group Brand Manager i Brand Manager, rozwijała strategiczne inicjatywy dla kluczowych kategorii medycznych w Nutricia, Novartis i Abbott. Martyna z zawodu jest prawniczka, a z miłości strategiem. Ma ogromne kompetencje w zakresie budowy planów strategicznych dla produktów i usług w przemyśle farmaceutycznym zarówno w sprzedaży szpitalnej jak aptecznej. Znana z wybitnych umiejętności strategicznego myślenia, Martyna jest cenioną profesjonalistką w branży usług zdrowotnych.

Piotr Wenski

Piotr Wenski

Radca prawny 
CIPP/E, CIPM

Radca prawny, Inspektor Ochrony Danych, audytor i szkoleniowiec współpracujący w przeszłości z wiodącymi polskimi i międzynarodowymi kancelariami prawnymi. Specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych, compliance, prawie własności intelektualnej oraz prawie e-commerce. Doradzał w tych obszarach wiodącym podmiotom, w tym liderom rynku, m.in. z branży retail, farmaceutycznej, medycznej, sportowej, hotelarskiej, bankowej, kosmetycznej, motoryzacyjnej, jak również sektorowi IT. Przeprowadził ponad 120 szkoleń z obszaru ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Aktualnie kieruje zespołem compliance na obszar Europy Środkowej i Wschodniej w międzynarodowej firmie odzieżowej Primark.
 
Członek International Association of Privacy Professionals (IAPP) oraz Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych (SPOD). Posiada certyfikaty Certified Information Privacy Professional/Europe (CIPP/E) oraz Certified Information Privacy Manager (CIPM), ponadto jest certyfikowanym audytorem wewnętrznym normy ISO 27001. Regularny prelegent na najważniejszych konferencjach z obszaru ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji, compliance. 
Paweł Dudek

Paweł Dudek

Ekspert w zakresie zarządzania zmianą i rozwoju organizacji
Silfra Consuling, Gekko AdvisoryNow

Konsultant w firmach doradczych: Silfra Consuling oraz Gekko AdvisoryNow.
Od 2020 Organizational Change Manager (OCM) w międzynarodowych korporacjach z obszaru biotechnologii, farmacji, energetyki, robotyzacji i automatyzacji.

Był prezesem zarządu WARS S.A., pracował dla: Bird & Bird, Medicover oraz Norwich Union, doradzał zarządom spółek z branży telekomunikacyjnej oraz usług profesjonalnych. Prowadzi zajęcia dla studentów programów MBA w Akademii Leona Koźmińskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Jeden z 5 w Polsce certyfikowanych instruktorów amerykańskiej metodyki zarządzania zmianami Prosci®.

Absolwent „Leadership Development Program” (Harvard Business School w Bostonie), „Blockchain Technologies: Business Innovation and Application” (MIT Sloan School of Management) oraz studiów podyplomowych SGH w Warszawie.

Martyna Malczewska

Martyna Malczewska-Malak

Healthcare Adults Director
Nutricia (Danone)

Doświadczona menedżerka z ponad 13 latami pracy w sektorze opieki zdrowotnej, gdzie specjalizuje się w obszarach onkologii, neurologii, intensywnej opieki medycznej, chirurgii, urządzeń medycznych oraz chorób rzadkich. Od 2019 roku pełni funkcję Dyrektorki Rozwiązań żywienia medycznego dla pacjentów dorosłych odpowiada za strategie marketingowe i sprzedaży medycznej a od 2023 pełni również rolę członka zarządu spółki medycznej Nutrimed oferującej usługi żywienia dojelitowego w warunkach domowych.

W latach 2017-2019 zajmowała stanowisko Dyrektorki Sprzedaży w Polsce oraz Country Managera dla krajów Bałtyckich i Ukrainy w Nutricia Medical Polska, gdzie skupiała się na produktach dla dorosłych i dzieci. Wcześniej jako Group Brand Manager i Brand Manager, rozwijała strategiczne inicjatywy dla kluczowych kategorii medycznych w Nutricia, Novartis i Abbott. Martyna z zawodu jest prawniczka, a z miłości strategiem. Ma ogromne kompetencje w zakresie budowy planów strategicznych dla produktów i usług w przemyśle farmaceutycznym zarówno w sprzedaży szpitalnej jak aptecznej. Znana z wybitnych umiejętności strategicznego myślenia, Martyna jest cenioną profesjonalistką w branży usług zdrowotnych.

Piotr Wenski

Piotr Wenski

Radca prawny 
CIPP/E, CIPM

Radca prawny, Inspektor Ochrony Danych, audytor i szkoleniowiec współpracujący w przeszłości z wiodącymi polskimi i międzynarodowymi kancelariami prawnymi. Specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych, compliance, prawie własności intelektualnej oraz prawie e-commerce. Doradzał w tych obszarach wiodącym podmiotom, w tym liderom rynku, m.in. z branży retail, farmaceutycznej, medycznej, sportowej, hotelarskiej, bankowej, kosmetycznej, motoryzacyjnej, jak również sektorowi IT. Przeprowadził ponad 120 szkoleń z obszaru ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Aktualnie kieruje zespołem compliance na obszar Europy Środkowej i Wschodniej w międzynarodowej firmie odzieżowej Primark.
 
Członek International Association of Privacy Professionals (IAPP) oraz Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych (SPOD). Posiada certyfikaty Certified Information Privacy Professional/Europe (CIPP/E) oraz Certified Information Privacy Manager (CIPM), ponadto jest certyfikowanym audytorem wewnętrznym normy ISO 27001. Regularny prelegent na najważniejszych konferencjach z obszaru ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji, compliance. 

Ceny wzrosną już za:

Dni
Godz
Min
Sek
Kamila Kierzek-Mechło

Masz pytania? Skontaktuj się!

Kamila Kierzek
Partnerzy, Media, Sprzedaż
kamila.kierzek-mechlo@buzzcenter.pl
533 980 420