Patroni honorowi
Celem działania Agencji jest realizacja programów rozwoju gospodarki, wspierających działalność innowacyjną i badawczą małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), rozwój regionalny, wzrost eksportu, rozwój zasobów ludzkich oraz wykorzystywanie nowych technologii w działalności gospodarczej.
PARP jest zaangażowana w realizację krajowych i międzynarodowych przedsięwzięć, finansowanych ze środków funduszy strukturalnych, budżetu państwa oraz programów wieloletnich Komisji Europejskiej. PARP bierze aktywny udział w tworzeniu i efektywnym wdrażaniu polityki państwa w zakresie przedsiębiorczości, innowacyjności i adaptacyjności kadr, dążąc do przekształcenia się w kluczową instytucję odpowiedzialną za tworzenie otoczenia wspierającego przedsiębiorców. Zgodnie z zasadą „Think Small First” – „MŚP przede wszystkim” wszystkie działania Agencji są realizowane ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb sektora MŚP.
Fundacja AI LAW TECH to interdyscyplinarny think-tank zajmujący się technicznymi, prawnymi, etycznymi i biznesowymi aspektami rozwoju nowych technologii, gospodarki cyfrowej oraz społeczeństwa informacyjnego. Koncentrujemy się szczególnie na zagadnieniach dotyczących sztucznej inteligencji i cyberbezpieczeństwa.
IAB istnieje na polskim rynku interaktywnym, technologicznym i reklamowym od 1999 roku. Od 2007 roku działa jako Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Wśród około 230 członków Związku znajdują się m.in. największe portale internetowe, sieci reklamowe, domy mediowe, agencje interaktywne i reklamodawcy. IAB Polska jest czwartym pod względem wielkości IAB na świecie biorąc pod uwagę liczbę członków. W 2012 roku Związek otrzymał nagrodę MIXX Awards Europe dla najlepszego IAB w Europie.
Misją IAB jest wspieranie działalności uczestników rynku komunikacji interaktywnej oraz popularyzacja internetu jako efektywnego medium poprzez działania promocyjne, badawcze, edukacyjne i ochronę prawną.
Izba Gospodarki Elektronicznej reprezentuje i wspiera interesy firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem firm zrzeszonych w e-Izbie. Misją e-Izby jest rozwój polskiej branży gospodarki cyfrowej poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie.
Cele Izby Gospodarki Elektronicznej:
- reprezentowanie i wspieranie interesów gospodarczych firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem firm zrzeszonych w Izbie,
- rozwój gospodarki w różnych jej branżach w kraju i Europie dzięki wykorzystaniu innowacji technologicznych, informacyjnych i komunikacyjnych (ICT), w tym sieci Internet oraz sprzętu i oprogramowania oraz ich praktycznych zastosowań w prowadzeniu działalności gospodarczej,
- wspieranie przedsiębiorców (zwłaszcza małych i średnich) poprzez dostarczanie wiedzy (know-how) oraz rozwiązań technologicznych,
- wspieranie społeczeństwa w korzystaniu z rozwiązań cyfrowych.
Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych powstało w 2008 roku w Warszawie z inicjatywy osób, reprezentujących środowiska biznesu, akademickie oraz eksperckie. IFR jest obecnie największą organizacją reprezentującą środowisko firm rodzinnych w Polsce.
Naszą misją jest budowanie w Polsce wolności gospodarczej, państwa prawa i społeczeństwa obywatelskiego, którego filarem jest środowisko firm rodzinnych.
Fundamentami naszego stowarzyszenia są: wsparcie merytoryczne, wymiana doświadczeń, podnoszenie kompetencji właścicieli firm, ich dzieci i zatrudnionych w tych przedsiębiorstwach menedżerów.
Nasi członkowie są aktywni w kołach regionalnych oraz tematycznych. Dzięki temu IFR może się rozwijać. Chętnie realizujemy niestandardowe inicjatywy zgłaszane przez naszych członków.
Platforma Przemysłu Przyszłości powstała, żeby wzmacniać kompetencje i konkurencyjność przedsiębiorstw, prowadzących działalność na terenie Polski, poprzez wspieranie ich transformacji w kierunku przemysłu 4.0. Wspomagamy:
- procesy transformacji cyfrowej
- wdrażanie cyfrowych produktów i usług
- wprowadzanie modeli biznesowych opartych o najnowsze rozwiązania z obszaru m.in. inteligentnej analizy danych, automatyzacji i komunikacji maszyn oraz ludzi z maszynami, wirtualizacji procesów, a także cyberbezpieczeństwa.
Jednym z głównych celów inicjatywy jest również wzmacnianie kompetencji kadr dla przemysłu przyszłości. Są to programy szkoleń i nowatorskich sposobów demonstrowania rozwiązań. Działamy na rzecz wzmacniania ekosystemu biznesowego tworzonego przez polskie przedsiębiorstwa produkcyjne. Realizujemy ten cel, tworząc mechanizmy współdziałania, dzielenia się wiedzą oraz budowania zaufania w relacjach między podmiotami rynkowymi zaangażowanymi w proces transformacji cyfrowej. Podejmowane działania mają angażować firmy do sieciowej współpracy i współtworzenia nowych wartości. Naszą aktywność i wsparcie kierujemy do prowadzących działalność na terytorium Polski – przedsiębiorców, jednostek zarządzających klastrami innowacyjnymi, podmiotów działających na rzecz innowacyjnej gospodarki oraz partnerów społecznych i gospodarczych.
PIIT to platforma firm działających na rzecz cyfrowej transformacji gospodarki i modernizacji państwa. Współtworzymy fundamenty cyfrowego rozwoju, realizując następujące działania:
- opiniujemy akty prawne istotne z punktu widzenia firm teleinformatycznych
- współtworzymy w konsultacjach i grupach roboczych warunki do uzgodnień sektorowych dotyczących wspólnych stanowisk oraz nowych inicjatyw branży (poprzez działalność komitetów, grup roboczych, animowanie prac członków nad konkretnymi zagadnieniami)
- budujemy trwałe relacje z administracją publiczną, poprzez organizowanie spotkań oraz inicjowanie nowych, wspólnych projektów
- reprezentujemy interesy polskich firm teleinformatycznych na poziomie europejskim, poprzez organizację DIGITALEUROPE oraz Gaia-X
Cele PIIT
- Sprzyjające warunki dla rozwoju przemysłu teleinformatycznego
- Racjonalne regulacje i inicjatywy wspierające wdrażanie cyfrowych innowacji
- Partnerska współpraca przemysłu teleinformatycznego i administracji publicznej
Misją Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl jest zapewnienie polskim przedsiębiorcom jak najlepszych warunków sprzyjających ich rozwojowi, reprezentowanie pracodawców na rzecz budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy w Polsce, ochrona ich praw, skuteczne reprezentowanie interesów zrzeszonych członków Przedsiębiorcy.pl, oraz aktywne promowanie polskich marek.
W naszych szeregach jest już ponad 1000 firm, w naszych strukturach mamy kilkanaście organizacji branżowych i regionalnych, stowarzyszeń oraz izb – także o zasięgu międzynarodowym. Posiadamy oddziały w ponad połowie województw na terenie Polski. Nasi członkowie zatrudniają ponad 200 tys. pracowników.
Jesteśmy wpływową i prestiżową polską organizacją biznesową reprezentującą interesy polskich przedsiębiorców. Tworzymy warunki sprzyjające rozwojowi przedsiębiorczości. Dzięki naszym działaniom, mamy wpływ na kształt przepisów prawa przyjaznych dla biznesu, prowadzimy dialog z administracją rządową i samorządową. Jesteśmy aktywni w budowaniu silnych przedsiębiorstw, przyjaznego biznesowi samorządu i nowoczesnej nauki. Integrujemy przedsiębiorców. Wspieramy szkolnictwo zawodowe.
Koalicja na rzecz AI w Zdrowiu stawia sobie za cel kształtowanie polityki rozwoju sztucznej inteligencji w polskim systemie ochrony zdrowia. Naszym głównym celem jest stworzenie środowiska umożliwiającego i szybkie i powszechne korzystanie przez polski system ochrony zdrowia z najnowszych osiągnięć AI. Stoimy na stanowisku, że rozwiązania AI w ochronie zdrowia powinny respektować centralną rolę profesjonalisty medycznego w opiece nad pacjentem i wzbudzać jego zaufanie.
Koalicja AI w zdrowiu podejmuje liczne działania mające na celu popularyzację nowych innowacji medycznych w polskim systemie ochrony zdrowia. Nasze działania mają charakter wszechstronny, działamy zarówno po stronie regulacyjnej – tworzymy sektorowe polityki publiczne, jak i po stronie technologicznej – wykorzystujemy oraz prowadzimy prace badawczo-rozwojowe nad technologiami umożliwiającymi zastosowanie AI w opiece medycznej.
NCBR jest agencją wykonawczą w rozumieniu ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych, nad którą nadzór, od 7 marca 2024 r., sprawuje minister właściwy ds. nauki i szkolnictwa wyższego.
Centrum prowadzi działalność w oparciu o przepisy ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz statutu stanowiącego załącznik do rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 9 września 2010 r. w sprawie statutu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Funkcjonowanie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, reguluje ponadto szereg aktów wykonawczych i aktów prawnych związanych z wdrażaniem programów finansowanych z funduszy europejskich.
Misją Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet jest propagowanie idei przedsiębiorczości, wśród kobiet i wspieranie rozwoju firm prowadzonych przez kobiety oraz ich promocja. Fundacja nieustannie śledzi trendy i ewolucję rynku pracy i na podstawie wnikliwej analizy opracowuje programy i projekty, które są kompleksowym wsparciem dla kobiet młodych – wchodzących dopiero na rynek i tych planujących założenie własnego biznesu oraz tych, które już mają swoją działalność gospodarczą. Krótko mówiąc, fundacja pomaga wszystkim kobietom, które “przedsię-biorą”, czyli kierują własnym losem i decydują się na inicjowanie własnych działań.
Głównym celem Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet jest przypomnienie kobietom, jak duży potencjał biznesowy w nich drzemie, jak sprawcze i samodzielne mogą i potrafią być – a to wszystko po to, by poznały smak spełnienia zawodowego. Przy czym, Fundacja komunikuje również kobietom, że nie muszą robić wszystkiego same – razem stać je na dużo więcej, dlatego wspólnym mianownikiem wszystkich działań Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet jest budowanie zawodowej społeczności kobiecej, której podstawą są takie wartości, jak solidarność oraz wzajemna pomoc i wsparcie.
Te spostrzeżenia właśnie były inspiracją do założenia Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, która z pasją propaguje pojęcie przedsiębiorczości wśród kobiet, inspiruje kobiety do aktywności zawodowej, do współpracy w celu osiągnięcia tego, co w pojedynkę nie jest w pełni możliwe i prowokuje do networkingu, czyli wzajemnego wsparcia, wymiany doświadczeń i wiedzy oraz nawiązywania relacji biznesowych.
Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT) to organizacja non-profit, która powstała w 1992 roku. Zrzesza firmy działające w sektorach elektroniki, telekomunikacji, informatyki, energetyki, automatyki przemysłowej oraz mediów audiowizualnych1. Izba reprezentuje interesy swoich członków, wspiera rozwój branży oraz promuje innowacje technologiczne.
KIGEiT angażuje się w liczne inicjatywy, takie jak konsultacje legislacyjne, organizacja konferencji technicznych oraz publikacja raportów branżowych. Członkowie Izby mają możliwość współpracy w ramach sekcji tematycznych, co sprzyja wymianie doświadczeń i rozwiązywaniu wspólnych problemów.
Partnerzy AI Biznes Forum
Optimatis to firma doradczo-wdrożeniowa, specjalizująca się w efektywności IT oraz Smart Office, która stymuluje wzrost wartości biznesu swoich klientów poprzez ustawiczne usprawnianie działań na każdym etapie realizacji projektu. Oferujemy kompleksową pomoc i wsparcie w optymalizacji i automatyzacji procesów, zarządzaniu infrastrukturą firmową oraz implementacji nowoczesnych technologii IT.
Jako Gold Partner Atlassian, OXARI i 4me, należymy do ekskluzywnego grona firm posiadających specjalizację ITSM Atlassian. Pomagamy również naszym klientom w spełnieniu wymagań NIS2 i DORA, a także efektywnie wspieramy przedsiębiorstwa dzięki wdrożeniom AI Service Desk. Optimatis to zespół kilkudziesięciu ekspertów działających w duchu „Yes, We Can!”, który łączy procesy, usługi i ludzi z narzędziami do zarządzania zgłoszeniami oraz automatyzacji, dostarczając wymierne korzyści biznesowe
ComCERT S.A. jest polską firmą, wchodzącą w skład Grupy Kapitałowej Asseco Poland S.A. Świadczymy usługi cyberbezpieczeństwa od 2011 roku.
Koncentrujemy się na poniższych obszarach działalności:
- wdrożenia systemów cyberbezpieczeństwa,
- audyty bezpieczeństwa i zgodności regulacyjnej,
- identyfikacja zagrożeń i incydentów w cyberprzestrzeni,
- tworzenie i podnoszenie kwalifikacji zespołów SOC, CSIRT/CERT,
- wsparcie w sytuacjach zagrożenia lub naruszenia bezpieczeństwa.
Nasze usługi stanowią bezpośrednie wsparcie dla zespołów bezpieczeństwa IT, ośrodków SOC oraz zespołów CSIRT/CERT. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie świadczenia usług cyberbezpieczeństwa, praktycznej znajomości specyfiki zagrożeń występujących w kraju i zagranicą oraz wieloletniej współpracy z szeregiem przedsiębiorstw nasz zespół jest w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.
Automation First Business (AFB) to firma doradcza, która holistycznie prowadzi przedsiębiorstwa do doskonałości operacyjnej poprzez optymalizację i automatyzację procesów biznesowych. Kierując się zasadą „first business, than automation”, AFB dostosowuje rozwiązania automatyzacyjne oraz AI do indywidualnych potrzeb i wyzwań każdej organizacji. Koncentrując się na strategii, ludziach, procesach i technologii, firma dostarcza projekty oparte na mierzalnym zwrocie z inwestycji (ROI), które usprawniają operacje i zwiększają efektywność.
AFB oferuje rozwiązania m.in. w obszarach automatyzacji i wykorzystania AI w sprzedaży, marketingu, obsłudze klienta, backoffice, finansach, zarządzaniu oraz integracji systemów. Zespół ekspertów AFB pomaga firmom w bezpiecznym wdrożeniu automatyzacji, tak aby pracownicy mogli skupić się na zadaniach o wysokiej wartości, podczas gdy rutynowe czynności przejmują roboty. Dzięki temu firmy mogą efektywnie rosnąć.
BRILLAW Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy to zespół doświadczonych prawników, doskonale przygotowanych do realizowania kompleksowej obsługi prawnej każdego rodzaju działalności gospodarczej.
Od ponad 20 lat dostarczamy naszym klientom, którymi są tak polskie firmy rodzinne jak i międzynarodowe koncerny, rozwiązania, które łączą prawo z biznesem. Doradztwo prawne to dla nas wytyczanie ścieżek, po których nasi klienci mogą iść po swój dobrostan. Spójność uniwersalnych wartości i odpowiedzialnego działania to silna motywacja w naszej codziennej pracy z Klientami. Tworzymy środowisko, w którym innowacyjność i doświadczenie, pozwalają nam realizować najbardziej wymagające zadania. Wyróżnia nas, wypracowany przez dwadzieścia lat funkcjonowania, niepowtarzalny styl pracy, łączący profesjonalizm z życzliwą i przyjazną atmosferą współpracy z klientem. To spojrzenie kompleksowo na Klienta pozwala nam dostrzec w nim człowieka stojącego na progu rewolucji cyfrowej i bardziej niż kiedykolwiek wymaga to od nas otwartości na uczenie, umiejętności krytycznego myślenia, wytrwałości, przedsiębiorczości oraz brania odpowiedzialności za drugiego człowieka.
Human touch to nasza dewiza.
GRUPA ORYX to wyjątkowy zespół praktyków biznesu – mamy doświadczenie w obszarze finansów, księgowości, operacji, HR, logistyki oraz rozwoju biznesu. Wspieramy firmy zarówno w formie współpracy stałej, interim oraz projektowo. Potrafimy szybko i celnie zdiagnozować problemy, zaproponować najlepsze rozwiązania i skutecznie pomóc je wdrożyć.
Każdy z nas ma co najmniej kilkunastoletnie doświadczenie w pracy zarówno w międzynarodowych korporacjach, jak i mniejszych spółkach, dzięki czemu spoglądamy na biznes naszych klientów z wielu perspektyw i dysponujemy szeroką paletą rozwiązań, które z sukcesem wdrażaliśmy w różnych warunkach.
Grupę Oryx stworzyła grupa doświadczonych menedżerów wysokiego szczebla, pracujących razem od lat w różnych organizacjach i darzących się nawzajem wielkim zaufaniem. Jesteśmy praktykami biznesu i założyliśmy naszą firmę, żeby dzielić się zdobytą w korporacyjnych bojach wiedzą i mieć faktyczny wpływ na rozwój przedsiębiorstw, pomagając im wdrożyć dobre praktyki w elastycznym modelu współpracy, który pozwala im korzystać z eksperckiej wiedzy zależnie od potrzeb.
Nasz zespół udowadnia, że eksperci w wieku 50+ są niezwykle cenieni za swoją praktyczną wiedzę i mają wiele do zaoferowania rozwijającym się firmom każdej wielkości. Na co dzień wspieramy firmy różnej wielkości z wielu branż i sektorów. Naszych klientów łączy jedno – otwartość na zmiany oraz chęć rozwoju biznesu w oparciu o sprawdzone metody i praktyczne doświadczenie!
IC Mobile – agencja komunikacji wewnętrznej. Pracujemy w modelu 360°.Dostarczamy zintegrowane działania z obszaru komunikacji wewnętrznej – od pomysłu do realizacji i ewaluacji celów. W codziennej pracy promujemy komunikację w duchu Human-to-Human. Wierzymy, że dawanie poczucia wpływu na działania firmy wzmacnia zaangażowanie. Dlatego projektując rekomendowane działania zawsze staramy się oprzeć ich realizację na współpracy z pracownikami, których będą one dotyczyły. Włączamy wybrane osoby w proces decyzyjny, zapraszamy na warsztaty, prosimy o opinie, angażujemy w realizację.
Naszą misją jest rozwijanie świadomości i wiedzy w organizacjach na temat roli komunikacji wewnętrznej i jej wpływu na osiąganie celów biznesowych.
Wydawnictwo MT Biznes, gdzie słowo staje się inspiracją do nieustannego rozwoju. Od 2001 roku jesteśmy symbolem dynamicznego postępu w dziedzinie ekonomii i biznesu w Polsce. Naszą misją jest wnoszenie świeżości oraz dostarczanie aktualnej wiedzy w obszarze psychologii biznesu, zarządzania, marketingu i ekonomii. Z dumą prezentujemy nasze publikacje jako narzędzia biznesowe, które od lat odnajdują swoje miejsce w praktyce menedżerów na wszystkich szczeblach, przedsiębiorców oraz środowisk akademickich
Program Community HUB kluczem do sukcesu na LinkedIn i w świecie relacji biznesowych. Umiejętność budowania wartościowych relacji i efektywnego wykorzystania platform społecznościowych to klucz do sukcesu. Community HUB, oferuje kompleksowy program, który wyposaży Cię w narzędzia niezbędne do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej.
Uczymy jak stworzyć profesjonalną markę, która przyciąga uwagę i buduje zaufanie na LinkedIn.
-
Pokazujemy kluczowe strategie skutecznego networkingu, które przełożą się na nowe możliwości biznesowe.
-
Prezentujemy i uczymy narzędzi oraz technik, które pozwolą efektywnie docierać do swojej grupy docelowej.
-
Uczymy tworzyć angażujące treści i wykorzystywać algorytm LinkedIn na swoją korzyść.
Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, jak Community HUB może pomóc Ci osiągnąć sukces na LinkedIn i w świecie networkingu.
Agencja językowa to odpowiedź na potrzeby dynamicznego świata, gdzie stale rozwijające się technologie wymagają elastyczności i szybkiego dostosowania się przez firmy oraz organizacje z różnych sektorów. Pierwsza placówka językowo-edukacyjna w Polsce, która analizuje rynek pracy i dostosowuje swoją ofertę do jego wymogów.
W przeciwieństwie do sztywnych programów oferowanych pracownikom i przedsiębiorcom, w Alfa Lingua kursy i szkolenia językowe są tworzone z myślą o szlifowaniu wartościowych na dzisiejszym rynku umiejętności, takich jak wykorzystanie AI do poprawy procesów w firmie czy lepszej efektywności osobistej, przemawianie publiczne, prowadzenie prezentacji sprzedażowych z wykorzystaniem storytellingu oraz storytellingu danych w języku angielskim lub niemieckim. Lepsze wykorzystanie umiejętności językowych i kompetencji miękkich zespołu, to lepsze relacje z międzynarodowymi klientami oraz zespołami. Alfa Lingua przepustką do międzynarodowego sukcesu firm i organizacji.
Ceny wzrosną już za:
Masz pytania? Skontaktuj się!
Kamila
Partnerzy, Media, Sprzedaż
kamila.kierzek-mechlo@buzzcenter.pl
533 980 420